
Колодки гальмівні (передні) Honda Pilot 08- (Akebono), Textar 2560801
3 302,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2560801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Honda Pilot 08- (Akebono), Textar 2560801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2560801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2560801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ACURA — MDX (YD2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 AWD 305 л.с. | 2006–2013 |
| 3.7 AWD 299 л.с. | 2006–н.в. |
| ACURA — MDX (YD3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 AWD 292 л.с. | 2013–н.в. |
| ACURA — ZDX (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 AWD 305 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.7 AWD 309 л.с. | 2011–н.в. |
| HONDA — PILOT (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 4WD 249 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.5 4WD 253 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 AWD 249 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2560801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2560801 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 169.6 мм |
| Висота | 57.9 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | MDX, ZDX, Pilot |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25608 |
| Вага (кг) | 2.05 кг |
| Висота [мм] | 57,9 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 169,6 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 302,65 ₴







