
Колодки гальмівні (передні) Fiat 500X 1.4-1.6/1.6-2.0D 14-/ Jeep Renegade1.4-1.6/2.0CRD 14- Q+, Textar 2216501
2 365,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2216501
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Fiat 500X 1.4-1.6/1.6-2.0D 14-/ Jeep Renegade1.4-1.6/2.0CRD 14- Q+, Textar 2216501. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2216501
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2216501 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — 500X (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.4 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 | 2014–н.в. |
| 1.6 D Multijet 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D Multijet 4x4 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D Multijet 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MP, M6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MultiAir 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 MultiAir Привод на все колеса 170 л.с. | 2017–н.в. |
| JEEP — RENEGADE VAN (BU, B1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 E-torQ 110 л.с. | 2014–2018 |
| JEEP — RENEGADE вездеход закрытый (BU) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 T-GDi 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.3 T-GDi 4x4 180 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 136 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CRD 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2216501 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2216501 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 63.3 мм |
| Товщина | 20.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Compass, 500x, Renegade |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22165 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Висота [мм] | 63,3 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 20,1 |
| Гальмівне встановлення | Mando |
| Ширина [мм] | 141 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 365,36 ₴










