
Колодки гальмівні (задні) Ford Connect/Focus II 02- (Teves), Textar 2413701
1 497,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2413701
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Ford Connect/Focus II 02- (Teves), Textar 2413701. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2413701
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2413701 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — SIGNUM (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DTI 100 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 110 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2004 |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo OPC (F69) 280 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 16V 110 л.с. | 2002–2006 |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2008 |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 280 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C универсал (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2413701 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 127, 0 986 495 216, 025 234 8216/PD, 025 241 3716, 025 241 3716/PD, 025 241 3717/PD, 05P1236, 0842 20, 0842 30, 0842.20, 0842.30, 0888 40, 0888.40, 1050118, 1160105, 1170006, 1233679, 12799240, 13.0460-7137.2, 13.0460-7160.2, 13.0460-7194.2 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Volvo, Opel, Jaguar, Saab, Cadillac, Ford, Saturn, Mercedes-Benz, Mazda, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, 3, XF, 9-3X, XJ, XK, xf sportbrake, C-Max, Transit Connect, C5, C70, Laguna, 9-3, Focus, Tourneo Connect, G-Class, S-Type, S40, GT, V40, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24137 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Висота [мм] | 51,9 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82503500 |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина [мм] | 123 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 497,48 ₴







