
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry/Lexus ES 01- (Akebono), Textar 2435001
2 216,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2435001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry/Lexus ES 01- (Akebono), Textar 2435001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2435001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2435001 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (ASV61_) 150 л.с. | 2015–2018 |
| 250 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 300h 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 350 277 л.с. | 2012–н.в. |
| LEXUS — ES (GSV4_, ACV4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2006–2012 |
| TOYOTA — AURION (_V4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV40) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — AURION (_V5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV50) 272 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — AVALON седан (GSX3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 272 л.с. | 2005–2012 |
| 3.5 (GSX30_) 269 л.с. | 2005–2012 |
| TOYOTA — AVALON седан (_X4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSX40_) 272 л.с. | 2012–2018 |
| TOYOTA — CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVTI 150 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 VVT-i 152 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 V6 186 л.с. | 2001–2006 |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 (ASV51_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.5 (ASV50) 181 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.5 277 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVT-i 147 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 158 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 167 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 173 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVT-i Hybrid 150 л.с. | 2006–2011 |
| 3.5 277 л.с. | 2008–2011 |
| 3.5 (GSV40_) 272 л.с. | 2006–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2435001 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2435001 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 157.7 мм |
| Висота | 56.9 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avalon, Camry, ES, Aurion |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24350 |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Висота [мм] | 56,9 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82515100 |
| Товщина (мм) | 17,6 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 157,7 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 216,51 ₴






