
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Grandis/Pajero 90- (Sumitomo), Textar 2348801
1 406,92 ₴
- В наявності
- Код: 2348801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Grandis/Pajero 90- (Sumitomo), Textar 2348801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2348801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2348801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — ENDEAVOR (D8_W, D7_W) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.8 228 л.с. | 2004–2011 |
| 3.8 4WD 218 л.с. | 2003–2011 |
| 3.8 4WD 218 л.с. | 2003–2004 |
| MITSUBISHI — GRANDIS (NA_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI-D 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 165 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 177 л.с. | 2004–н.в. |
| MITSUBISHI — MONTERO III (V7_W, V6_W) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi 99 л.с. | 2000–2006 |
| 2.5 TDi 115 л.с. | 2001–2006 |
| 3.2 Di-D 165 л.с. | 2000–2001 |
| 3.2 Di-D 160 л.с. | 2000–2006 |
| 3.5 203 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — MONTERO III Вездеход открытый (V6_W, V7_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 99 л.с. | 2000–2006 |
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 115 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 (V73W) 170 л.с. | 2001–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 165 л.с. | 2000–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 160 л.с. | 2001–2006 |
| 3.5 V6 GDI (V65W, V75W) 203 л.с. | 2000–2006 |
| MITSUBISHI — MONTERO IV (V8_W, V9_W) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 4WD 189 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 4WD 174 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 4WD 178 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 4WD 192 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD (V98W, V88W) 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.8 V6 248 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.8 V6 (V87W, V97W) 250 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO II (V3_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DiD 4WD 165 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D 160 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD 200 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — PROUDIA/DIGNITY (S4_A, S3_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 241 л.с. | 1999–2001 |
| 4.5 280 л.с. | 1999–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2348801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 424 709, 025 234 8816/PD, 025 234 8816/W, 0396 00, 0396 10, 0396.00, 0396.10, 05P569, 1050312, 1080-9305, 1170450, 12086, 13.0460-5853.2, 13046058532N-SET-MS, 13046058532N-SET-MSP, 151-2221, 151-2231, 1617286180, 16582, 19-1375, 22-0399-0, 223018 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 139.2 мм |
| Висота | 58.3 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з моделлю | Proudia/Dignity, Endeavor, Pajero, Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23488 |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Висота [мм] | 58,3 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82517500 |
| Товщина (мм) | 15,4 |
| Гальмівне встановлення | Sumitomo |
| Ширина [мм] | 139,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 406,92 ₴





