
Диск гальмівний (задній) MB GL-class (X166)/GLE-class (W166/X166)/M-class (W166) 11- (345x22) PRO, Textar 92284003
4 432,70 ₴
- В наявності
- Код: 92284003
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB GL-class (X166)/GLE-class (W166/X166)/M-class (W166) 11- (345x22) PRO, Textar 92284003. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92284003
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92284003 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GL-CLASS (X166) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GL 400 4-matic (166.856) 333 л.с. | 2013–2015 |
| GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) 258 л.с. | 2012–н.в. |
| GL 500 4-matic (166.873) 435 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE (W166) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 4-matic (166.062) 272 л.с. | 2015–2018 |
| 350 d 4-matic (166.024) 249 л.с. | 2015–2018 |
| AMG 43 4-matic (166.064) 367 л.с. | 2016–2018 |
| AMG 43 4-matic (166.064) 390 л.с. | 2017–2018 |
| 250 d (166.006) 204 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (166.004) | 2015–н.в. |
| 350 d 4-matic (166.024) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (166.056) | 2015–н.в. |
| 450 AMG 4-matic (166.064) | 2015–н.в. |
| 500 4-matic (166.073) | 2015–н.в. |
| 500 e 4-matic (166.063) | 2015–н.в. |
| AMG 63 4-matic (166.074) | 2015–н.в. |
| AMG 63 S 4-matic (166.075) 585 л.с. | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C292) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG 43 4-matic (292.364) 367 л.с. | 2016–2019 |
| AMG 43 4-matic (292.364) 390 л.с. | 2017–2019 |
| 400 4-matic (292.356) | 2015–н.в. |
| 450 AMG 4-matic (292.364) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLS (X166) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (166.824) 249 л.с. | 2017–2019 |
| 350 d 4-matic (166.824) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (166.856) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W166) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 4-matic (166.057) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 400 4-matic (166.056) 333 л.с. | 2013–н.в. |
| ML 500 4-matic (166.073) 408 л.с. | 2012–н.в. |
| ML 63 AMG 4-matic (166.074) 525 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 63 AMG 4-matic (166.074) 558 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92284003 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 D61, 015 523 0008/PD, 09.A961.11, 1664230212, 1664230700, 171491, 18433, 24.0122-0296.1, 25304 V, 33 10 2443, 400.5501.20, 409 488, 563243JC, 6063655, 6110830, 61635 10, 61635.10, 61635.10, 8120 231049C, 8DD 355 126-311, 8DD 355 126-311 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 54 |
| Висота паковання [см] | 13,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 35,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ширина упаковки [см] | 35,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 432,70 ₴






