
Диск гальмівний (передній) BMW 1 (F20)/3 (F30)/4 (F32) 11- (300x22) PRO+, Textar 92238505
3 567,62 ₴
- В наявності
- Код: 92238505
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 1 (F20)/3 (F30)/4 (F32) 11- (300x22) PRO+, Textar 92238505. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92238505
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92238505 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (F20) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 118 d xDrive 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 118 d xDrive 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 118 i 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 i 136 л.с. | 2015–н.в. |
| 120 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 120 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 120 d 200 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 i | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 i | 2015–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive | 2015–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 3 Gran Turismo (F34) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 318 i | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2012–2019 |
| 320 i | 2015–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive | 2015–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 4 Gran Coupe (F36) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 418 d | 2015–н.в. |
| 418 d 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 418 d 143 л.с. | 2014–н.в. |
| 418 i | 2015–н.в. |
| 420 i | 2016–н.в. |
| 420 i 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 420 i xDrive | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 i | 2016–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 420 i 163 л.с. | 2016–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 418 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 418 i | 2016–н.в. |
| 420 i | 2016–н.в. |
| 420 i 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i xDrive | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92238505 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.35.185, 09.C114.11, 09.C114.1X, 09.C114.75, 102143, 142.1586, 150.3497.20, 150.3497.52, 150.3497.53, 18133, 19-3213, 19-3213SPORT, 20 93 9111, 2015101, 231-03-113, 23-1367C, 24.0122-0278.1, 24012202781-PCS-MS, 24012202781-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 73.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,6 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Внутрішній діаметр | 151,8 |
| Висота [мм] | 73,2 |
| Висота паковання [см] | 18,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 20,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 567,62 ₴








