
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (F20/F21)/3 (F30/F31)/4 (F32/F36) 11- (345x24) B37/N13/N47/N55 PRO+, Textar 92265125
6 358,02 ₴
- В наявності
- Код: 92265125
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (F20/F21)/3 (F30/F31)/4 (F32/F36) 11- (345x24) B37/N13/N47/N55 PRO+, Textar 92265125. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92265125
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92265125 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (F20) (32) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 114 d 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 114 i 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2015–н.в. |
| 116 i | 2015–н.в. |
| 116 i 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 d 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 d 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 118 d xDrive 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 118 d xDrive 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 118 i | 2015–н.в. |
| 118 i 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 i 136 л.с. | 2015–н.в. |
| 120 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 120 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 120 d 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 120 d xDrive 205 л.с. | 2015–2019 |
| 120 d xDrive 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 d xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 120 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 120 i 184 л.с. | 2016–2019 |
| 120 i 177 л.с. | 2015–н.в. |
| 125 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 125 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 125 d 224 л.с. | 2015–н.в. |
| 125 i 224 л.с. | 2016–2019 |
| 125 i 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 125 i 238 л.с. | 2013–н.в. |
| M 135 i | 2015–н.в. |
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 i | 2015–н.в. |
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i | 2015–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 4 Gran Coupe (F36) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 418 d 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 418 d 143 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d | 2013–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92265125 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 E06, 09.C396.13, 103581, 105728, 150.2921.20, 150.2921.32, 150.2921.54, 150.2921.55, 18451, 20 10 5728, 24.0124-0250.2, 242.1848, 25572 Z, 25611C, 34206797605, 34206898719, 360406130204, 383 523 1005/PD, 563208JVC-1, 600346, 6066025 |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 24 мм |
| Висота | 66.1 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,5 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 8.7 кг |
| Внутрішній діаметр | 160,8 |
| Висота [мм] | 66,1 |
| Висота паковання [см] | 15,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Довжина паковання [см] | 37,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Ширина упаковки [см] | 37,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 358,02 ₴









