
Колодки гальмівні (задні) Audi Q7 06-16/Porsche Cayenne 02-10/VW Touareg 02-10 (Brembo), Textar 2461401
5 357,49 ₴
- В наявності
- Код: 2461401
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi Q7 06-16/Porsche Cayenne 02-10/VW Touareg 02-10 (Brembo), Textar 2461401. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2461401
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2461401 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 280 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 TDI 340 л.с. | 2009–н.в. |
| 6.0 TDI 500 л.с. | 2008–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| GTS 405 л.с. | 2007–2010 |
| S 385 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 500 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 540 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 550 л.с. | 2008–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2461401 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 205, 000 314B-SX, 025 242 9616, 025 242 9616/PD, 05P1655, 1051037, 113 822, 1170775, 12444, 13.0460-4850.2, 13.0470-4850.2, 13046048502N-SET-MS, 13046048502N-SET-MSP, 1346 00, 1346.00, 16842, 19-2994, 21346.00, 224799, 231-02-153, 2429601 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 132.1 мм |
| Висота | 77 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Ширина [мм] | 132,1 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з балансувальними тягарцями |
| Висота [мм] | 77 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Товщина (мм) | 16,6 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| WVA номер | 24614 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 357,49 ₴





