
Диск гальмівний (передній) MB Vito (W447) 14- (330x32) PRO+, Textar 92279405
3 806,25 ₴
- В наявності
- Код: 92279405
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB Vito (W447) 14- (330x32) PRO+, Textar 92279405. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92279405
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92279405 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (W447) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 300 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 237 л.с. | 2021–н.в. |
| V 300 CDI / d 239 л.с. | 2019–2020 |
| V 300 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 237 л.с. | 2021–н.в. |
| V 300 CDI / d 4-matic 239 л.с. | 2019–2020 |
| V 200 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| V 200 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 220 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| V 220 CDI / d 163 л.с. | 2019–н.в. |
| V 220 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 220 CDI / d 4-matic 163 л.с. | 2019–н.в. |
| V 250 BlueTEC (447.815, 447.811, 447.813) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| V 250 BlueTEC 4-matic 190 л.с. | 2014–н.в. |
| V 250 CDI / d 190 л.с. | 2019–н.в. |
| V 250 CDI / d 4-matic 190 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Dualiner (W447) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 (447.605) | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 (447.705) | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Tourer (W447) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 114 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO фургон (W447) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.601, 447.603, 447.605) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92279405 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 D13, 09C06411, 10 10 4855, 103018, 104855, 1110584, 18468, 23-1796C, 361302040688, 400.5509.20, 409 328, 4474210012, 447421001207, 4484210600, 6165710, 6165710, 800-1796C, 8DD 355 123-501, 8DD 355 123-501, 92279403, A4474210012, A447421001207 |
| Стан | Новий |
| Висота | 58.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 32 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 10.5 кг |
| Внутрішній діаметр | 153,4 |
| Висота [мм] | 58,4 |
| Висота паковання [см] | 7 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 36,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без маточини |
| Мінімальна товщина [мм] | 28 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 32 |
| Ширина упаковки [см] | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 806,25 ₴







