
Колодки гальмівні (задні) Toyota Highlander/Kluger 07- (Akebono), Textar 2548101
1 849,72 ₴
- В наявності
- Код: 2548101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Toyota Highlander/Kluger 07- (Akebono), Textar 2548101. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2548101
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2548101 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (ASU40_) 189 л.с. | 2008–2014 |
| 3.5 273 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.5 4WD 273 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA (GAC) — HIGHLANDER (_U4_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.7 (ASU40_) 188 л.с. | 2011–2015 |
| 3.5 4WD 273 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2548101 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 665B-SX, 000 665-SX, 044660E020, 044660E030, 0446648120, 05P1694, 1313 00, 1313.00, 1667816380, 21313.00, 35272, 51-02-2000, 512000, 574026J, 5SP1694, 8DB 355 020-131, 8DB 355 020-131, B111446, BD-7620, BP43448, BS-1877, D2328, DP1010.10.1482 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 113.5 мм |
| Висота | 40.7 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25481 |
| Вага (кг) | 0.8 кг |
| Висота [мм] | 40,7 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Товщина (мм) | 15,2 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 113,5 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849,72 ₴




