
Колодки гальмівні (передні) BMW X5M (F15/F85)/X6M (F16/F86) 14-18 (Brembo) Q+, Textar 2219401
11 616,64 ₴
- В наявності
- Код: 2219401
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW X5M (F15/F85)/X6M (F16/F86) 14-18 (Brembo) Q+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2219401 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05P2223, 171412, 25300.190.1, 33 10 7555, 34117852969, 35293, 573879J, 5SP2223, 7852969, ADBP420023, BBP2848, BS-1298, FDB5172, GDB2211, LP3868, NP3173, P 06 112, QP0246, 25300.190.1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 209.7 мм |
| Висота | 100.1 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22194 |
| Вага (кг) | 6.1 кг |
| Висота [мм] | 100,1 |
| Висота паковання [см] | 12,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 24 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з балансувальними тягарцями |
| Товщина (мм) | 19,4 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 209,7 |
| Ширина упаковки [см] | 12,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 616,64 ₴







