
Колодки гальмівні (передні) Toyota RAV4 2.0-3.5/Prius 1.8 05- (Advics), Textar 2433701
2 105,59 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2433701
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota RAV4 2.0-3.5/Prius 1.8 05- (Advics), Textar 2433701. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2433701
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2433701 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — MIRAI (JPD1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| FCV | 2014–н.в. |
| TOYOTA — PRIUS ALPHA (ZVW4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (ACA31, ACA33) 170 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 152 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-CAT 4WD 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 VVTi 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (ASA42) 180 л.с. | 2012–2018 |
| 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.0 D-4D | 2015–н.в. |
| 2.0 D4-D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D4-D 4WD 124 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 VVT-i 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD | 2015–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 151 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D4-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 VVT-i 4WD 180 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV VAN (_A4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D4d 4WD (ALA41) 124 л.с. | 2013–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2433701 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2433701 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 146.5 мм |
| Висота | 57 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius, Auris, RAV4, Mirai |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24337 |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
| Висота [мм] | 57 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82074400 |
| Товщина (мм) | 17,6 |
| Гальмівне встановлення | Advics |
| Ширина [мм] | 146,5 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 105,59 ₴





