
Колодки гальмівні (задні) VW Golf/Passat 83-02/ Peugeot 405 87-96 (Lucas) (87.1x52.8x15.2), Textar 2355401
1 029,10 ₴
- В наявності
- Код: 2355401
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) VW Golf/Passat 83-02/ Peugeot 405 87-96 (Lucas) (87.1x52.8x15.2), Textar 2355401. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2355401
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2355401 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4B2, C5) (36) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 156 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.7 T 230 л.с. | 1999–2005 |
| 2.7 T quattro 230 л.с. | 1997–2005 |
| 2.7 T quattro 250 л.с. | 2001–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 190 л.с. | 1999–2005 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 quattro 190 л.с. | 1999–2001 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2005 |
| 3.0 220 л.с. | 2001–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2005 |
| 3.7 260 л.с. | 1999–2005 |
| 3.7 quattro 260 л.с. | 1999–2005 |
| 4.2 quattro 299 л.с. | 1998–2005 |
| S6 quattro 340 л.с. | 1999–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 116 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 156 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.7 T 230 л.с. | 1999–2005 |
| 2.7 T quattro 230 л.с. | 1997–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2355401 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2355401 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Passat, Superb, Polo, MG 5, 405, Toledo, A4, 207, A6, Golf, Megane, Cordoba, Corrado, Scenic, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23554 |
| Вага (кг) | 0.91 кг |
| Висота [мм] | 53 |
| Висота паковання [см] | 7,3 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 9,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 15,2 |
| Гальмівне встановлення | Lucas |
| Ширина [мм] | 87 |
| Ширина упаковки [см] | 8,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029,10 ₴





