
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G80/G28)/4 (G22/G82) 18- (TRW) Q+, Textar 2142101
3 561,96 ₴
- В наявності
- Код: 2142101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G80/G28)/4 (G22/G82) 18- (TRW) Q+, Textar 2142101.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| BMW | 3 (G20) | 316 d 122 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 318 d 136 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 318 d 150 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 318 d Mild-Hybrid 136 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 318 i 156 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d 163 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d 190 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d Mild-Hybrid 190 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d xDrive 190 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d xDrive 163 л.с. (2018-2020) | 2018–2020 |
| BMW | 3 (G20) | 320 i 184 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 i xDrive 184 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| BMW | 4 купе (G22, G82) | 420 d Mild-Hybrid 190 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 4 купе (G22, G82) | 420 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 4 купе (G22, G82) | 420 i 184 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2142101 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 460 055, 025 214 2117/PD, 08.35.258, 1264.0, 1264.0, 13.0460-5524.2, 13.0470-5524.2, 180118, 182360, 1873.00, 21421.165.2, 21873.00, 22-1264-0, 221589, 320315, 33 10 6631, 34206888825, 34208844393, 35235, 363916061246, 402B1622, 51-00-0122, 510122 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 98.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 49.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 44.4 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 21421 |
| Вага (кг) | 1.04 кг |
| Висота 1 [мм] | 49,7 |
| Висота 2 [мм] | 44,4 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 98,7 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 561,96 ₴










