
Диск гальмівний (передній) VW Caddy III 04- (312x25) PRO+, Textar 92120505
3 081,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92120505
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW Caddy III 04- (312x25) PRO+, Textar 92120505. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92120505
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92120505 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 256 л.с. | 2012–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A3 (8P1) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — Q3 (8U) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2014–2018 |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92120505 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92120505 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.7 мм |
| Діаметр маточини | 144 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 25 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Formentor, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,3 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 8.6 кг |
| Внутрішній діаметр | 144 |
| Висота [мм] | 49,7 |
| Висота паковання [см] | 12,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Довжина паковання [см] | 32,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 312 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/10 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ширина упаковки [см] | 32,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081,86 ₴




