
Диск гальмівний (передній) Renault Trafic 01- (306x28) PRO+, Textar 92116005
3 483,09 ₴
- В наявності
- Код: 92116005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Renault Trafic 01- (306x28) PRO+, Textar 92116005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92116005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92116005 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 120 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 100 101 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 115 114 л.с. | 2008–н.в. |
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 140 135 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 150 145 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 80 80 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — PRIMASTAR фургон (X83) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 120 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 100 100 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 115 114 л.с. | 2008–н.в. |
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 140 135 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 150 145 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 80 82 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 DTI 135 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 Di 82 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 DTi 135 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 ECOTEC 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 DTI 135 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 102 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 100 (FL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 80 (FL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 (FL0A) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (FL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 135 (FL0D) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCI 100 (JL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCI 80 (JL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 (JL0A) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 16V 117 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 115 (JL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (JL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 115 114 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 135 (JL0D) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 dCi 145 (JL0J) 146 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92116005 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 B69, 09.8937.10, 09.8937.11, 0990-7801, 17329, 19-1009, 19-1009MAX, 19-1009SPORT, 203639, 207 073, 2133950, 22698, 23-0798, 231-03-035, 24.0128-0132.1, 24012801321-PCS-MS, 24012801321-PCS-MSP, 24012801321-SET-MS, 24012801321-SET-MSP, 24828 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.8 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 118 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.6 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,6 |
| Ø фаски [мм] | 118 |
| Вага (кг) | 9.1 кг |
| Внутрішній діаметр | 154,1 |
| Висота [мм] | 49,8 |
| Висота паковання [см] | 12,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| Довжина паковання [см] | 32,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 24 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 306 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 32,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 483,09 ₴






