
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6/Skoda Superb/VW Passat 1.9TDI/2.5TDI 96- Q+ (з датчиками), Textar 2301802
2 217,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2301802
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6/Skoda Superb/VW Passat 1.9TDI/2.5TDI 96- Q+ (з датчиками), Textar 2301802. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2301802
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2301802 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — SUPERB (3U4) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2008 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2008 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2007–2008 |
| 2.0 115 л.с. | 2001–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2008 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 2002–2008 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 2001–2008 |
| VW — PASSAT (3B2) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1996–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 V6 180 л.с. | 1997–1999 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 V6 Syncro/4motion 193 л.с. | 1996–2000 |
| VW — PASSAT (3B3) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 4motion 170 л.с. | 2001–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 1997–2000 |
| 2.8 V6 180 л.с. | 1997–1999 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 V6 Syncro/4motion 193 л.с. | 1997–2000 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2301802 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2301802 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 74 мм |
| Товщина | 20.4 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23018 |
| Вага (кг) | 2.1 кг |
| Висота [мм] | 74 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | з інтегрованим контактом датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82029300 |
| Товщина (мм) | 20,4 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина [мм] | 156,4 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 217,76 ₴






