
Диск гальмівний (передній) Lexus RX 2.0/3.5 15- (328x34) PRO+, Textar 92349505
4 383,66 ₴
- В наявності
- Код: 92349505
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Lexus RX 2.0/3.5 15- (328x34) PRO+, Textar 92349505.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 (MXAA52) 175 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 AWD (MXAA54) 175 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 VVTi (MXAA52) 150 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 VVTi (MXAA52) 173 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 150 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 173 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.5 Hybrid (AXAH52) 178 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) 222 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.5 VVTi AWD (AXAA54) 203 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 300 (AGL20_) 238 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 300 AWD (AGL25_) 238 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 350 4WD (GGL25, GGL26) 294 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 350 4WD (GGL25_, GGL26_) 300 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 450h (GYL20_) 262 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 450h AWD (GYL25_, GYL26_) 313 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 200t (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 200t AWD (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92349505 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 18926, 43512-48140, 43512-48140, 60-02-2058C, 602058C, A70-40031, ADC5094V, AND7379, BBD6238S, BR-9552-C, BS-6633, DF 198001, DI-2058C, J3302000, LVBD2078, NBD2494, PRD3134 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Товщина | 34 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, RX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 383,66 ₴




