
Диск гальмівний (передній) Land Rover Range Rover 09- (380x34) PRO+, Textar 92235605
5 418,22 ₴
- В наявності
- Код: 92235605
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Land Rover Range Rover 09- (380x34) PRO+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92235605 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108529, 1110686, 18105, 1815204042, 19-3526, 19-3526SPORT, 204042, 22.35.107, 33 10 0121, 361302040762, 450.5212.20, 450.5212.52, 563179JC-1, 5815204042, 60-0L-L14C, 6065085, 60L14C, 92235603, ADC1285V, ADJ134305, AND7010, BDR2775.20, BG9079C, BN-1622 |
| Стан | Новий |
| Висота | 61.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 34 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 14.9 кг |
| Внутрішній діаметр | 164,9 |
| Висота [мм] | 61,9 |
| Висота паковання [см] | 9 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Довжина паковання [см] | 42 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без маточини |
| Мінімальна товщина [мм] | 31 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 380 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 34 |
| Ширина упаковки [см] | 40,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 418,22 ₴








