
Колодки гальмівні (задні) MB GL-class (X164)/R-class (W251) 06- (Teves), Textar 2392302
3 235,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2392302
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB GL-class (X164)/R-class (W251) 06- (Teves), Textar 2392302. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2392302
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2392302 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W463) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG G 63 (463.272) | 2015–н.в. |
| AMG G 65 (463.274) | 2015–н.в. |
| G 55 AMG (463.270, 463.271) 476 л.с. | 2004–н.в. |
| G 55 AMG (463.270, 463.271) 500 л.с. | 2006–н.в. |
| G 55 AMG (463.270, 463.271) 507 л.с. | 2008–н.в. |
| G 63 AMG 4-matic (463.273) 544 л.с. | 2012–н.в. |
| G 63 AMG 6x6 544 л.с. | 2014–н.в. |
| G 65 AMG 612 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GL-CLASS (X164) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) 211 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 320 CDI 4-matic (164.822) 224 л.с. | 2006–2009 |
| GL 350 CDI 4-matic (164.822) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 350 CDI 4-matic (164.823) 265 л.с. | 2010–н.в. |
| GL 420 CDI 4-matic (164.828) 306 л.с. | 2006–2009 |
| GL 450 4-matic (164.871) 340 л.с. | 2006–н.в. |
| GL 450 CDI 4-matic (164.828) 306 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 500 4-matic (164.886) 388 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W164) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 280 CDI 4-matic (164.120) 190 л.с. | 2005–2009 |
| ML 300 CDI (164.122) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 300 CDI 4-matic (164.120) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 300 CDI 4-matic (164.121) 204 л.с. | 2010–н.в. |
| ML 320 CDI 4-matic (164.122) 224 л.с. | 2005–2009 |
| ML 350 4-matic (164.186) 272 л.с. | 2005–н.в. |
| ML 350 CDI 4-matic 211 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 350 CDI 4-matic (164.125) 231 л.с. | 2010–н.в. |
| ML 420 CDI 4-matic (164.128) 306 л.с. | 2006–2009 |
| ML 450 CDI 4-matic (164.128) 306 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 500 4-matic (164.172) 388 л.с. | 2007–н.в. |
| ML 500 4-matic (164.175) 306 л.с. | 2005–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — R-CLASS (W251, V251) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| R 280 (251.054, 251.154) 231 л.с. | 2007–н.в. |
| R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126) 190 л.с. | 2006–н.в. |
| R 280 CDI 4-matic (251.020) 190 л.с. | 2006–н.в. |
| R 300 (251.054, 251.154) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| R 300 CDI (251.021, 251.121, 251.026, 251.126) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| R 300 CDI 4-matic (251.020) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) 224 л.с. | 2006–н.в. |
| R 320 CDI 4-matic (251.125) 211 л.с. | 2006–н.в. |
| R 350 (251.056, 251.156) 272 л.с. | 2007–н.в. |
| R 350 4-matic (251.065, 251.165) 272 л.с. | 2006–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123) 265 л.с. | 2010–н.в. |
| R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125) 211 л.с. | 2006–н.в. |
| R 350 CGI 4-matic (251.057, 251.157) 306 л.с. | 2006–н.в. |
| R 500 4-matic (251.072, 251.172) 388 л.с. | 2007–н.в. |
| R 500 4-matic (251.075, 251.175) 306 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2392302 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002 017-SX, 0044205220, 0084205320, 02.35.199, 025 239 2318, 025 239 2318/PD, 05P1254, 0991 10, 0991.10, 10 91 6615, 1050244, 1170345, 12501, 13.0460-7219.2, 13.0470-7219.2, 13046072192N-SET-MS, 13046072192N-SET-MSP, 151-2011, 1644201520, 1644201920 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, G-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 23923 |
| Висота 1 [мм] | 51,6 |
| Висота 2 [мм] | 59,5 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82076400 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина 1 [мм] | 140,1 |
| Ширина 2 [мм] | 141,3 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 235,76 ₴





