
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (F30/F31/F34)/ 4 (F32/F36) 11- (Ate-Teves) Q+, Textar 2551401
3 126,62 ₴
- В наявності
- Код: 2551401
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (F30/F31/F34)/ 4 (F32/F36) 11- (Ate-Teves) Q+, Textar 2551401. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2551401
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2551401 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 d xDrive 313 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 340 i | 2015–н.в. |
| 340 i xDrive | 2015–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2012–2013 |
| 335 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2012–2013 |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 340 i | 2015–н.в. |
| 340 i xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — 4 Gran Coupe (F36) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 430 d 286 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 d xDrive 313 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i 340 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i xDrive 306 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i xDrive 340 л.с. | 2014–н.в. |
| 440 i | 2016–н.в. |
| 440 i xDrive | 2016–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 430 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 d xDrive 313 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i xDrive 306 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i xDrive 340 л.с. | 2014–н.в. |
| 440 i | 2016–н.в. |
| 440 i xDrive | 2016–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 430 d 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i xDrive 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 440 i | 2016–н.в. |
| 440 i xDrive | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2551401 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2551401 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 123.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.2 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25514 |
| Вага (кг) | 1.25 кг |
| Висота 1 [мм] | 59,1 |
| Висота 2 [мм] | 57,2 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина 1 [мм] | 123,9 |
| Ширина 2 [мм] | 123,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 126,62 ₴




