
Диск гальмівний (задній) Audi A3/VW Golf/Passat 04-14 (282x12) PRO, Textar 92140803
1 959,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92140803
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Audi A3/VW Golf/Passat 04-14 (282x12) PRO, Textar 92140803. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92140803
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92140803 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| AUDI — Q3 (8U) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| SKODA — LAURA (1Z3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 RS 200 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI RS 170 л.с. | 2006–2013 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 RS 200 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI RS 170 л.с. | 2006–2013 |
| SKODA — OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| SKODA — SUPERB (3T4) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TSI 4x4 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 4x4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — SUPERB универсал (3T5) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 4x4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — YETI (5L) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TSI 4x4 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 140 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92140803 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 247, 0 986 479 B93, 07.35.216, 08.A202.10, 08.A202.11, 08.A202.1X, 08.A202.75, 100.3315.20, 100.3315.52, 100.3315.53, 1031005, 108194, 115 523 0025, 115 523 0025/PD, 115 523 0043, 115 523 0043/PD, 115 893, 120017510, 142.1024, 14925, 14925 V |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.3 мм |
| Діаметр маточини | 140 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Toledo, Touran, A3, Octavia, Jetta, Passat, Leon, Golf, Q3, Yeti, Eos, Alhambra, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,3 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 4.7 кг |
| Внутрішній діаметр | 140 |
| Висота [мм] | 48,3 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 282 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/10 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959,32 ₴





