
Колодки гальмівні (задніі) Hyundai Tucson/Kia Sportage V 20- Q+, Textar 2648701
2 702,67 ₴
- В наявності
- Код: 2648701
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задніі) Hyundai Tucson/Kia Sportage V 20- Q+, Textar 2648701. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2648701
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2648701 (TEXTAR)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2648701 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05P2381, 1301.0, 1301.0, 182421, 186404, 1958.02, 22-1301-0, 33 11 0389, 35398, 51-0H-H14, 51H14, 58302N7A10, 58302N7A60, 5SP2381, 610511, 822-1301-0, 8DB 355 042-851, 8DB 355 042-851, ADBP420142, BBP2947, BP3927, J3610539, KBP-10095, LP3740, MDB3492 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 44.3 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 26487 |
| Вага (кг) | 0.96 кг |
| Висота [мм] | 44,3 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина (мм) | 17,4 |
| Гальмівне встановлення | ZF |
| Ширина [мм] | 102 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 702,67 ₴










