
Диск гальмівний (передній) Citroen C4/ Mitsubishi Outlander / Peugeot 4008 12- (294x26) PRO+, Textar 92184405
2 783,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92184405
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Citroen C4/ Mitsubishi Outlander / Peugeot 4008 12- (294x26) PRO+, Textar 92184405. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92184405
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92184405 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| DODGE — AVENGER (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 175 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.7 186 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.7 Flex-Fuel 189 л.с. | 2007–н.в. |
| DODGE — CALIBER (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 172 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 AWD 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 Turbo 295 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 LPG 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 139 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DI-D | 2015–н.в. |
| 1.6 DI-D 4WD | 2015–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — ECLIPSE CROSS (GK_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 4WD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 152 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 163 л.с. | 2017–н.в. |
| Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) 188 л.с. | 2021–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CW5W) 170 л.с. | 2006–2012 |
| (CW5W) 170 л.с. | 2007–2012 |
| (CW6W) 220 л.с. | 2006–2012 |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Bifuel 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Bifuel 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 167 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 4WD 224 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 4WD 230 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 GT 4WD 227 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 169 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92184405 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 745, 05105514AA, 09.A637.10, 09.A637.11, 09.A637.1X, 09.A637.20, 09.A637.21, 09.A637.2X, 09.N264.11, 09.N264.1X, 102619, 108436, 108456, 1607500580, 1607500580, 1610623080, 1686717680, 17881, 19-2273, 19-2273MAX, 19-2273SPORT, 209329 |
| Стан | Новий |
| Висота | 45.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.2 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 26 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Lancia, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Eclipse Cross, Lancer, Caliber, ASX, Avenger, Flavia, Outlander, Sebring, 4008, Patriot |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 13,2 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Внутрішній діаметр | 144,8 |
| Висота [мм] | 45,6 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 24,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/05 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 783,44 ₴







