
Диск гальмівний (задній) MB GLE (V167/C167)/GLS (X167) 18- (345x22) PRO+, Textar 92307005
3 570,19 ₴
- В наявності
- Код: 92307005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB GLE (V167/C167)/GLS (X167) 18- (345x22) PRO+, Textar 92307005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92307005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92307005 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GLE (V167) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLE 300 d 4-matic (167.119) 245 л.с. | 2018–н.в. |
| GLE 350 d 4-matic (167.121) 272 л.с. | 2018–н.в. |
| GLE 400 d 4-matic (167.123) 330 л.с. | 2018–н.в. |
| GLE 450 EQ Boost 4-matic (167.159) 367 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C167) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLE 350 d 4-matic (167.321) 272 л.с. | 2019–н.в. |
| GLE 400 d 4-matic (167.323) 330 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLS (X167) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (167.921) 286 л.с. | 2019–н.в. |
| 400 d 4-matic (167.923) 330 л.с. | 2019–н.в. |
| 580 EQ Boost 4-matic (167.986) 489 л.с. | 2019–н.в. |
| AMG 63 4Matic+ EQ Boost (167.989) 612 л.с. | 2019–н.в. |
| Maybach 600 EQ Boost 4-matic (167.987) 557 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92307005 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09.D984.11, 142.2214, 1674238900, 167423890007, 184660, 18855, 20227 V, 3133155, 33 10 9491, 400.5564.20, 400.5564.52, 58153133155, 8DD 355 132-321, 8DD 355 132-321, A1674238900, ADBP430163, BBD6252S, BD-0131, BG5123C, BS-9854HC, BV 9497, DF 190441 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.1 мм |
| Діаметр маточини | 178 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.3 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,3 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 8.8 кг |
| Внутрішній діаметр | 178 |
| Висота [мм] | 54,1 |
| Висота паковання [см] | 13,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 35,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ширина упаковки [см] | 35,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570,19 ₴






