
Колодки гальмівні (задні) Ford Kuga 08-/Mondeo IV 07-15 (TRW) Q+, Textar 2453703
1 861,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2453703
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Ford Kuga 08-/Mondeo IV 07-15 (TRW) Q+, Textar 2453703. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2453703
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2453703 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS II (DA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RS 305 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 RS 500 350 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — GALAXY (WA6) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2006–2015 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–2015 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 SCTi 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 220 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 199 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 ST 220 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2453703 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2453703 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 95.4 мм |
| Висота | 43.2 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Galaxy, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24537 |
| Вага (кг) | 0.8 кг |
| Висота [мм] | 43,2 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 15,7 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 95,4 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861,09 ₴




