
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 1.6VVTi/1.8VVTi Hybrid 19- (з аксесуарами), ATE 13.0460-5535.2
3 193,50 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5535.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 1.6VVTi/1.8VVTi Hybrid 19- (з аксесуарами)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0446502470, 0446502471, 05P2203, 1234.0, 1234.0, 13.0470-5535.2, 181251, 182372, 1858.02, 21858.02, 22-1234-0, 2245121, 26149.190.2, 2614901, 33 10 8162, 35284, 55022245121, 574042J, 5SP2203, 610479, 704-17290, 822-1234-0, 8DB 355 040-191 |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 58.9 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 193,50 ₴





