
Колодки гальмівні (задні) BMW 1 (F20/F21)/3 (F30/F31/F34/F80)/4 (F32-F82) 11-21 B37/B47/N13/N47/N55, ATE 13.0460-4874.2
3 760,43 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-4874.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 1 (F20/F21)/3 (F30/F31/F34/F80)/4 (F32-F82) 11-21 B37/B47/N13/N47/N55, ATE 13.0460-4874.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-4874.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-4874.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (42) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 i | 2015–н.в. |
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i | 2015–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive | 2015–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 325 d | 2016–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 330 e | 2016–н.в. |
| 330 i | 2015–н.в. |
| 330 i xDrive | 2015–н.в. |
| 335 d xDrive 313 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 340 i | 2015–н.в. |
| 340 i xDrive | 2015–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2012–н.в. |
| M3 | 2016–н.в. |
| M3 431 л.с. | 2014–н.в. |
| M3 CS 460 л.с. | 2018–2018 |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 418 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 418 i | 2016–н.в. |
| 420 d | 2013–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 i | 2016–н.в. |
| 420 i 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i xDrive | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 495 335, 025 250 2916, 025 250 2916/PD, 05P1803, 08.35.223, 1040.0, 1040.0, 1051134, 12616, 13.0470-4874.2, 1539 00, 1539.00, 16909, 182092, 19-3857, 20 91 6909, 21539.00, 22-1016-0, 221565, 231-02-154, 25029.170.1, 2502902, 302266, 320331 |
| Ширина | 73.5 мм |
| Висота | 94.5 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 73,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Висота [мм] | 94,5 |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0169/0053 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 760,43 ₴





