
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G21/G80/G81)/Z4 (G29) 18-/4 (G22/G82)/i4 20-/Toyota Supra 19-, ATE 13.0460-5525.2
4 036,25 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5525.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G21/G80/G81)/Z4 (G29) 18-/4 (G22/G82)/i4 20-/Toyota Supra 19-, ATE 13.0460-5525.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5525.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5525.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d xDrive 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
| 330 i xDrive 258 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — 3 Touring (G21) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 430 i 258 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — Z4 Roadster (G29) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 i 163 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 i 197 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 30 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 04466-WAA01, 04466-WAA02, 05P2159, 1265.0, 1265.0, 13.0470-5525.2, 173772, 182363, 1874.00, 21433.170.2, 2143301, 21874.00, 22-1265-0, 33 10 7556, 34 20 6 888 831, 35286, 363916061241, 574080J, 5SP2159, 822-1265-0, 8DB 355 040-911, 8DB 355 040-911 |
| Ширина | 98.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.9 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 98,6 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 4 |
| Товщина (мм) | 17,1 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0730/0619 |
| Гальмівне встановлення | Mando |
| Висота 2 [мм] | 55,9 |
| Висота 1 [мм] | 64,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 036,25 ₴





