
Колодки гальмівні (задні) Lexus RX 08-15/Toyota Prius 11- (Akebono), ATE 13.0460-5635.2
2 403,96 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5635.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Lexus RX 08-15/Toyota Prius 11- (Akebono), ATE 13.0460-5635.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5635.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5635.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — RX (GYL1_, GGL15, AGL10) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 450h (GYL10, GYL10_) 299 л.с. | 2012–2015 |
| 450h AWD (GYL15, GYL15_) 299 л.с. | 2012–2015 |
| 270 188 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 280 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 277 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 280 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA — PRIUS ALPHA (ZVW4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 044660E010, 0446630280, 0446647050, 0446647070, 0446648130, 0446648140, 0 986 494 907, 22-0939-0, LP2196, ADT342186, GDB4174, KBP-9111, 0 986 495 174, 13.0460-566, 18193, 2491.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.501. |
| Ширина | 115.2 мм |
| Висота | 45.7 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, IS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 403,96 ₴





