
Колодки гальмівні (задні) MB M-class (W166)/GL-class (X166) 11- /GLE-class (W166) 15- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2781.2
4 564,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-2781.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB M-class (W166)/GL-class (X166) 11- /GLE-class (W166) 15- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2781.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2781.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2781.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GLE (W166) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (166.024) 249 л.с. | 2015–2018 |
| 250 d (166.006) 204 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (166.004) | 2015–н.в. |
| 350 d 4-matic (166.024) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C292) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (292.323, 292.324) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W166) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024) 258 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2781.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 49.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.8 мм |
| Товщина | 18.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 49,8 |
| Висота 2 [мм] | 59,8 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Товщина (мм) | 18,6 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Ширина [мм] | 116,3 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0232/0087 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 564,61 ₴





