
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra K 15- (Ate), ATE 13.0460-7325.2
3 266,05 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7325.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra K 15- (Ate), ATE 13.0460-7325.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7325.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7325.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA K (B16) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.4 | 2015–н.в. |
| 1.4 Turbo | 2015–н.в. |
| 1.6 BiTurbo 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 Turbo | 2015–н.в. |
| OPEL — ASTRA K Sports Tourer (B16) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.4 | 2015–н.в. |
| 1.4 Turbo | 2015–н.в. |
| 1.6 BiTurbo 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 Turbo | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 05P2048, 102646, 1051201, 1114.0, 1114.0, 116239, 1170857, 13.0470-7325.2, 13478300, 13478300, 182246, 19-3604, 22-1114-0, 22342 00 701 00, 2234201, 223656, 231-01-255, 322713, 35123, 363916060918, 39103797, 39103797, 402B1178, 42 11 6239, 50-00-0091 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.3 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 155,1 |
| Товщина (мм) | 19,8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0400/0261 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 56,3 |
| Висота 1 [мм] | 58,9 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 266,05 ₴





