
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane III/Laguna III 1.5dCi/2.0dCi 07-, ATE 13.0460-7249.2
2 186,69 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7249.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane III/Laguna III 1.5dCi/2.0dCi 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 381, 0 986 494 401, 002 002B-SX, 002 002-SX, 025 247 1018, 025 247 1018/PD, 05P1388, 101406, 1050990, 116186, 1170672, 12513, 13.0470-7249.2, 13046072492N-SET-MS, 13046072492N-SET-MSP, 1350 00, 1350.00, 1389 00, 1389.00, 151-1339, 1623055180 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.3 мм |
| Товщина | 18.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 63,0 |
| Висота 2 [мм] | 68,3 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Товщина (мм) | 18,6 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 156,3 |
| перевіркове значення | E1 90R-01748/1040 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 186,69 ₴





