
Колодки гальмівні (передні) Volvo XC60 08-17/XC90 02-14 (Ate), ATE 13.0460-7272.2
3 182,18 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7272.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Volvo XC60 08-17/XC90 02-14 (Ate), ATE 13.0460-7272.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7272.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7272.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — XC60 (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T5 AWD 245 л.с. | 2015–2017 |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 D / D3 / D4 AWD 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2012–н.в. |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 | 2015–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD | 2015–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 AWD | 2015–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2008–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 230 л.с. | 2014–н.в. |
| T5 241 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 306 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 AWD | 2013–н.в. |
| T6 AWD 286 л.с. | 2008–н.в. |
| T6 AWD 304 л.с. | 2010–н.в. |
| T6 AWD 329 л.с. | 2014–н.в. |
| VOLVO — XC90 I (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D5 AWD 163 л.с. | 2007–2010 |
| V8 AWD 320 л.с. | 2004–2005 |
| 2.5 T 209 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 T AWD 209 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 / D5 163 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 163 л.с. | 2002–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2006–н.в. |
| D5 200 л.с. | 2011–н.в. |
| T6 272 л.с. | 2002–н.в. |
| V8 315 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 000 341B-SX, 025 243 9920, 025 243 9920/PD, 05P1597, 1051039, 1170229, 13.0470-7272.2, 1397 00, 1397.00, 151-2621, 1623056080, 16773, 181920, 19-2899, 21397.00, 22-0834-0, 224827, 231-01-189, 24399 00 553 00, 24399.195.1, 2439901, 24774z, 302427 |
| Ширина внутрішньої накладки | 193.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 76.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 194.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 76.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, XC60 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 193,1 |
| Ширина 2 [мм] | 194,3 |
| Товщина 1 [мм] | 20,4 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1279/2638 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 76,2 |
| Висота 1 [мм] | 76,2 |
| Товщина 2 [мм] | 19,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 182,18 ₴





