
Диск гальмівний (передній) BMW 2 (F45)/X1 (F48)/Mini Countryman 13- (330x24) (з покриттям) (вент.), ATE 24.0124-0259.1
3 767,31 ₴
- В наявності
- Код: 24.0124-0259.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 2 (F45)/X1 (F48)/Mini Countryman 13- (330x24) (з покриттям) (вент.), ATE 24.0124-0259.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24.0124-0259.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24.0124-0259.1 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (F40) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 120 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 2 Active Tourer (F45) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 225 i 231 л.с. | 2014–н.в. |
| 225 i xDrive 231 л.с. | 2014–н.в. |
| 225 xe | 2016–н.в. |
| BMW — 2 Gran Coupe (F44) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 220 d 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 220 d 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 220 d xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 220 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 2 Gran Tourer (F46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 220 d | 2015–н.в. |
| 220 d xDrive | 2015–н.в. |
| 220 i | 2015–н.в. |
| BMW — X1 (F48) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2015–н.в. |
| sDrive 20 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 20 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| sDrive 20 i | 2015–н.в. |
| xDrive 20 d | 2015–н.в. |
| xDrive 20 i | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 i | 2015–н.в. |
| sDrive 20 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 25 e Plug-in-Hybrid 220 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — X2 (F39) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 d 190 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 i 192 л.с. | 2017–н.в. |
| sDrive 20 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 i 192 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 20 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 25 e Plug-in-Hybrid 220 л.с. | 2020–н.в. |
| MINI — MINI COUNTRYMAN (F60) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper S 163 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper S 192 л.с. | 2016–2020 |
| Cooper S 178 л.с. | 2020–н.в. |
| Cooper S ALL4 163 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper S ALL4 192 л.с. | 2016–2020 |
| Cooper S ALL4 178 л.с. | 2020–н.в. |
| Cooper SD 163 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper SD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper SD ALL4 163 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper SD ALL4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper SE ALL4 220 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0124-0259.1 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Висота | 45.1 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Висота [мм] | 45,1 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330,0 |
| Внутрішній діаметр | 151,4 |
| Ø отвори [мм] | 16,5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24,0 |
| Ø фаски [мм] | 112,0 |
| перевіркове значення | E1 90R-02C0115/0652 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Поверхня | з покриттям |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 767,31 ₴





