
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G21/G80/G81/G28)/4 (G22/G23/G82/G83/G26) 18-/2 (G42/G87) 21-, ATE 13.0460-5524.2
4 052,57 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-5524.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G21/G80/G81/G28)/4 (G22/G23/G82/G83/G26) 18-/2 (G42/G87) 21-, ATE 13.0460-5524.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5524.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5524.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 122 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d Mild-Hybrid 136 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 i 156 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d xDrive 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2018–2020 |
| 320 i 184 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 460 055, 025 214 2117/PD, 05P2179, 1264.0, 1264.0, 13.0470-5524.2, 180118, 182360, 1873.00, 21421.165.2, 2142101, 21873.00, 22-1264-0, 320315, 33 10 6631, 34 20 6 888 825, 34 20 8 844 393, 35235, 363916061246, 402B1622, 51-00-0122, 510122, 574018J |
| Ширина | 98.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 49.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 44.3 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 98,6 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 4 |
| Товщина (мм) | 17,0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0730/0621 |
| Висота 2 [мм] | 44,3 |
| Висота 1 [мм] | 49,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 052,57 ₴





