
Колодки гальмівні (передні) VW Golf VIII/Tiguan 20- (ZF) (+датчик), ATE 13.0460-2654.2
5 995,08 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2654.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Golf VIII/Tiguan 20- (ZF) (+датчик), ATE 13.0460-2654.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2654.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2654.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — GOLF VIII (CD1) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 90 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 GTI 245 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 GTI Clubsport 300 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TSI R 4motion 320 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.0 eTSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — GOLF VIII Variant (CG5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 eTSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 05P2270A, 1171021, 13.0460-2654.2, 13.0470-2654.2, 1316.0, 1316.0, 182423, 1984.00, 1984.01, 20626.180.2, 21984.00, 21984.01, 21989.00, 22-1316-0, 35392, 5SP2270A, 5WA698151B, 5WA698151M, 5WA698151R, 822-1316-0, 8DB 355 041-051, 8DB 355 041-051, BBP2954 |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 78.2 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 995,08 ₴








