
Колодки гальмівні (передні) Audi Q5 16- (Brembo), ATE 13.0460-4700.2
4 520,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-4700.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi Q5 16- (Brembo), ATE 13.0460-4700.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-4700.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-4700.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q5 (FYB) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 35 TDI quattro 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI quattro 286 л.с. | 2019–н.в. |
| SQ5 TFSI quattro 354 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 05P2146, 07.35.325, 1170.1, 1170.1, 1170969, 13.0470-4700.2, 176872, 182385, 1839.10, 21839.10, 22-1170-1, 26196.160.1, 2619601, 33 10 7372, 35324, 363916061240, 402B1618, 50-00-0963, 500963, 574041J, 5SP2146, 610462, 80A 698 151 B, 80A 698 151 C |
| Ширина | 135.6 мм |
| Висота | 81.3 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 135,6 |
| Висота [мм] | 81,3 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0809.2 |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0732/0624 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 520,03 ₴





