
Диск гальмівний (задній) Audi Q2 16-/Seat Ateca 16-/VW Golf 08- (272x10) (з покриттям) (повний), ATE 24.0110-0409.1
2 509,66 ₴
- В наявності
- Код: 24.0110-0409.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Audi Q2 16-/Seat Ateca 16-/VW Golf 08- (272x10) (з покриттям) (повний), ATE 24.0110-0409.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24.0110-0409.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24.0110-0409.1 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q2 (GAB) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–н.в. |
| SEAT — ATECA (KH7) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TSI 4Drive 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive 190 л.с. | 2016–н.в. |
| SKODA — KAROQ (NU7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 TSI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 TSI 4x4 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV (NX3) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.4 TSI IV RS 245 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI 116 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI RS 200 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI RS 4x4 200 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV Combi (NX5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI 116 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI RS 200 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI RS 4x4 200 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — T-ROC (A11) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TSI 150 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0110-0409.1 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Висота | 58.3 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø отвори [мм] | 15,2 |
| Ø фаски [мм] | 112,0 |
| Внутрішній діаметр | 140,0 |
| Висота [мм] | 58,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 65,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість отворів 2 | 9 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 272,0 |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10,0 |
| перевіркове значення | E1 90R-02C0165/0360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 509,66 ₴





