
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 09- (Ate), ATE 13.0460-7268.2
3 484,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-7268.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 09- (Ate), ATE 13.0460-7268.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7268.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7268.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 170 л.с. | 2013–2016 |
| 520 i 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–2011 |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7268.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 154.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 63,5 |
| Висота 2 [мм] | 63,5 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0298.2 |
| Товщина 1 [мм] | 19,3 |
| Товщина 2 [мм] | 20,3 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 154,6 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0335/0285 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 484,34 ₴





