
Колодки гальмівні (передні) Honda Civic IX/X 12- (ATE), ATE 13.0460-7284.2
2 497,02 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7284.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Honda Civic IX/X 12- (ATE), ATE 13.0460-7284.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7284.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7284.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC IX (FK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i-VTEC 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 i-DTEC 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 i-VTEC 141 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CIVIC IX Tourer (FK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i-DTEC 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 i-VTEC 141 л.с. | 2014–н.в. |
| HONDA — CIVIC IX седан (FB, FG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 141 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CIVIC X Наклонная задняя часть (FC_, FK_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTEC 126 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 VTEC (FK6) 129 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 VTEC (FK7) 182 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 i-DTEC (FK9) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| HONDA — CIVIC X седан (FC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 VTEC (FC1) 182 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 i-VTEC (FC5) 125 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 383, 0 986 494 785, 000 047B-SX, 025 258 0417, 05P1991, 1033.0, 1033.0, 1051278, 1170832, 13.0470-7284.2, 1552 02, 1552.02, 1667814880, 16791, 182183, 19-1545, 21552.02, 22-1009-0, 222649, 24432z, 2479601, 25804.170.1, 27HO027, 302765, 321222 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.6 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 156,0 |
| Ширина 2 [мм] | 155,1 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | E1 90R-011033/1484 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 63,6 |
| Висота 1 [мм] | 57,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 497,02 ₴





