
Колодки гальмівні (задні) Land Rover Range Rover/Discovery Sport/Volvo S60/S90/V60/V90 15- (Ate), ATE 13.0460-7326.2
2 691,35 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7326.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Land Rover Range Rover/Discovery Sport/Volvo S60/S90/V60/V90 15- (Ate), ATE 13.0460-7326.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7326.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7326.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 III (224) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 249 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 254 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2019–н.в. |
| VOLVO — S90 II (234) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D3 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 Polestar AWD 240 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T5 254 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T6 AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Drive-E Polestar 200 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Drive-E Polestar AWD 200 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2017–н.в. |
| T5 Drive-E Polestar 261 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 Drive-E Polestar 253 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Drive-E Polestar AWD 334 л.с. | 2016–н.в. |
| T6 Drive-E Polestar AWD 326 л.с. | 2017–н.в. |
| T8 Plug-in Hybrid AWD 407 л.с. | 2017–н.в. |
| VOLVO — V60 II (225, 227) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T6 Drive-E Polestar AWD 326 л.с. | 2018–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2018–н.в. |
| D3 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 AWD 190 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 Polestar 200 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 Polestar AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
| T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2018–н.в. |
| T5 AWD 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar AWD 253 л.с. | 2019–н.в. |
| VOLVO — V90 II универсал (235, 236) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D3 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D3 AWD 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 Hybrid AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T5 254 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T5 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T5 AWD 254 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 T6 AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Polestar 200 л.с. | 2016–н.в. |
| D5 Polestar AWD 239 л.с. | 2016–н.в. |
| Polestar AWD 200 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Polestar AWD 326 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 05P2028, 1051270, 1122.0, 1122.0, 116331, 1170862, 13.0470-7326.2, 1675992480, 182232, 22 11 6331, 22.35.125, 22-1122-0, 22141.160.1, 2214101, 229994, 31445621, 31445622, 31471265, 31471266, 32233035, 35100, 402B1125, 51-00-0313, 510313, 5502229994 |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.7 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | E-Pace, S60, XC60, XC90, XF, Discovery Sport, f-pace, xf sportbrake, XE, S90, V90, Range Rover Evoque, Range Rover Velar |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 122,4 |
| Ширина 2 [мм] | 122,4 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0821.2 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0401/0262 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 59,7 |
| Висота 1 [мм] | 56,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 691,35 ₴





