
Колодки гальмівні (задні) MB S-class (W222/V222/X222/C217) 13-, ATE 13.0460-2780.2
4 448,36 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2780.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB S-class (W222/V222/X222/C217) 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 790, 006 420 57 20, 006 420 72 20, 006 420 92 20, 008 420 08 20, 008 420 34 20, 02.35.510, 025 250 7119, 025 250 7119/PD, 05P1969, 1046.0, 1046.0, 116237, 12659, 13.0470-2780.2, 182076-400, 22-1022-0, 223389, 223626, 231-02-152, 24487z |
| Ширина | 116.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 54.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 54,7 |
| Висота 2 [мм] | 65,0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Товщина (мм) | 18,8 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Ширина [мм] | 116,2 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0169/0081 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 448,36 ₴





