
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe 2.0-2.7 05-/ Kia Sorento 2.0-2.4 09-15, ATE 13.0460-5777.2
2 491,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-5777.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe 2.0-2.7 05-/ Kia Sorento 2.0-2.4 09-15, ATE 13.0460-5777.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5777.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5777.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND SANTA FÉ (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi Привод на все колеса 197 л.с. | 2013–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4x4 174 л.с. | 2010–2012 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 174 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 189 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. | 2006–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE III (DM) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 CCVT AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 GDI | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FÉ II Автофургон / спортивно-утилитарный автомобиль (C (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CRDi 197 л.с. | 2009–2013 |
| CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–2013 |
| KIA — SORENTO II (XM) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 CVVT 174 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 CVVT 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 CVVT 4WD 174 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 CVVT 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 GDI 192 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 227, 0 986 494 631, 001 092B-SX, 025 243 5117/PD, 025 243 5117/W, 05P1382, 1050212, 1170205, 1226 02, 1226.02, 12450, 13.0470-5777.2, 151-1190, 1617286880, 16667, 181828, 181997-233, 19-1135, 19374083, 21226.02, 22-0787-0, 223427, 24159z |
| Ширина | 156.7 мм |
| Висота | 60.9 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 156,7 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Висота [мм] | 60,9 |
| Товщина (мм) | 16,3 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | E1 90R-011240/1171 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 491,36 ₴





