
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20)/2 (F22)/3 (F30)/4 (F32)/ X3 (F25) 11- (Bosch), ATE 13.0460-3857.2
3 744,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-3857.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20)/2 (F22)/3 (F30)/4 (F32)/ X3 (F25) 11- (Bosch), ATE 13.0460-3857.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-3857.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-3857.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 325 d | 2016–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 330 e | 2016–н.в. |
| 330 i | 2015–н.в. |
| 330 i xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 325 d | 2016–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| 328 i 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 i | 2015–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d | 2015–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i | 2016–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d | 2013–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i | 2016–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-3857.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 148.2 мм |
| Висота | 69.8 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 69,8 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Товщина (мм) | 19,6 |
| Гальмівне встановлення | Bosch |
| Ширина [мм] | 148,2 |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1279/3001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 744,11 ₴





