
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter (W906/W907/W910) 06-/VW Crafter 06- (300x28) (вент.), ATE 24.0128-0203.1
2 462,32 ₴
- В наявності
- Код: 24.0128-0203.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter (W906/W907/W910) 06-/VW Crafter 06- (300x28) (вент.), ATE 24.0128-0203.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24.0128-0203.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24.0128-0203.1 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (907) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI Привод на все колеса (907.733) 143 л.с. | 2019–н.в. |
| 316 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 316 CDI Привод на все колеса (907.733) 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 319 CDI (907.733, 907.735) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 319 CDI Привод на все колеса (907.733) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 314 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 314 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 9 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 LGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 NGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 184 л.с. | 2008–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.131, 906.133, 906.135...) 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 324 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Автобус (906) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 310 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-35 автобус (2E_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
| VW — CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
| VW — CRAFTER 30-50 фургон (2E_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0128-0203.1 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Висота | 68.5 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø отвори [мм] | 15,0 |
| Ø фаски [мм] | 130,0 |
| Внутрішній діаметр | 155,0 |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 85,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 25,0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300,0 |
| Обработка | легований/високоуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28,0 |
| перевіркове значення | E1 90R-02C0115/0047 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 462,32 ₴




