
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W169) 04-12/B-class (W245) 05-11, ATE 13.0460-2885.2
1 861,75 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2885.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W169) 04-12/B-class (W245) 05-11, ATE 13.0460-2885.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2885.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2885.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W169) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 150 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2004–2012 |
| A 160 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2009–2012 |
| A 160 CDI (169.006, 169.306) 82 л.с. | 2004–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 087, 0 986 495 273, 02.35.148, 025 240 7719, 025 240 7719/PD, 05P1242, 10 91 6536, 10 91 6807, 1050217, 1144 00, 1144.00, 1170053, 13.0470-2885.2, 13046028852N-SET-MS, 13046028852N-SET-MSP, 151-1997, 1617270980, 1617283680, 16536, 16807 |
| Ширина | 116.4 мм |
| Висота | 63.8 мм |
| Товщина | 19.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 116,4 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 2 |
| Висота [мм] | 63,8 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0410.2 |
| Товщина (мм) | 19,1 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0325/0213 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861,75 ₴





