
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G21/G80/G81/G28)/4 (G22/G23/G82/G83/G26) 18-/i4 (G26) 21- ATE Ceramic, ATE 13.0470-5523.2
5 553,38 ₴
- В наявності
- Код: 13.0470-5523.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20/G21/G80/G81/G28)/4 (G22/G23/G82/G83/G26) 18-/i4 (G26) 21- ATE Ceramic, ATE 13.0470-5523.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0470-5523.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0470-5523.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 122 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d Mild-Hybrid 136 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 i 156 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d xDrive 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2018–2020 |
| 320 i 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d xDrive 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
| 330 i xDrive 258 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — 3 Touring (G21) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 430 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2021–н.в. |
| 430 i 258 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — Z4 Roadster (G29) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 i 163 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 i 197 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 30 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 460 057, 025 214 7417/PD, 04466-WAA03, 05P2160, 08.35.247, 1051391, 1266.0, 1266.0, 13.0470-5523.2, 173779, 182386, 1875.00, 21474.165.2, 2147401, 21875.00, 22-1266-0, 33 10 7592, 34 20 6 888 835, 35285, 363916061242, 51-02-266, 51266, 5SP2160 |
| Ширина | 110.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65.9 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 553,38 ₴





