
Колодки гальмівні (задні) Mini Mini Cooper/One 13- B36/B37/B46/B47/B48, ATE 13.0460-2797.2
3 361,30 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2797.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mini Mini Cooper/One 13- B36/B37/B46/B47/B48, ATE 13.0460-2797.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2797.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2797.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MINI — MINI (F55) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 136 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper D 116 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S 192 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SD 170 л.с. | 2014–н.в. |
| One 102 л.с. | 2014–н.в. |
| One D 95 л.с. | 2014–н.в. |
| One First | 2015–н.в. |
| One First 75 л.с. | 2017–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SD 163 л.с. | 2013–2017 |
| One 102 л.с. | 2017–н.в. |
| MINI — MINI (F56) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 136 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper D 116 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper S 192 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SD 170 л.с. | 2014–н.в. |
| John Cooper Works | 2015–н.в. |
| John Cooper Works GP 306 л.с. | 2020–н.в. |
| One 102 л.с. | 2014–н.в. |
| One D 95 л.с. | 2014–н.в. |
| One First 75 л.с. | 2017–н.в. |
| One First 75 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper SD 163 л.с. | 2014–2017 |
| One 102 л.с. | 2017–н.в. |
| MINI — MINI кабрио (F57) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper | 2015–н.в. |
| Cooper D | 2015–н.в. |
| Cooper S | 2015–н.в. |
| Cooper SD | 2016–н.в. |
| John Cooper Works | 2015–н.в. |
| One | 2016–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 495 400, 0 986 495 427, 025 259 8016, 025 259 8016/PD, 05P2029, 1038.0, 1038.0, 1051277, 11 11 6290, 116290, 12710, 13.0470-2797.2, 13046027972N-SET-MS, 13046027972N-SET-MSP, 1600 00, 1600.00, 182190, 19-3887, 21600.00, 22-1014-0, 221570, 24425z |
| Ширина | 99.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 38.7 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Cooper |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 99,6 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Ширина 2 [мм] | 99,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 4 |
| Товщина (мм) | 16,8 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0333/0238 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Висота 2 [мм] | 38,8 |
| Висота 1 [мм] | 44,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 361,30 ₴





